rozwiązania premium IT - Agencja Interaktywna - Marketing Internetowy

Reklama na Facebooku

face_l

Kampania na FB – pozyskaj Fanów, zdobądź nowych Klientów!

Zadbamy o rozpoznawalność Twojej marki. Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy. W tym celu wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie daje największy na świecie portal społecznościowy – Facebook. Reklama Twojego fanpage’a zostanie przez nas profesjonalnie opracowana, a jej wdrożenie pozwoli Ci efektywnie wypromować markę, produkty, usługi, czy też tworzone przez Ciebie wydarzenia.

Reklama na Facebooku to doskonała inwestycja! Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowej Twojej firmy.

Od chwili umieszczenia reklamy na Facebooku, na bieżąco monitorujemy jej efekty. Rosnąca liczba lajków to nasz cel. W rezultacie Ty zyskujesz satysfakcję ze współpracy z CyberStudio i przekonanie, iż działamy skutecznie i efektywnie.

Reklama na portalu Facebook to jeden z fundamentalnych elementów naszej oferty. Dlaczego warto ją wybrać:

Możliwość targetowania fanów
Dokładny wybór grupy docelowej wpływa na zwiększoną skuteczność reklamy i optymalizację kosztów.
Bezpieczeństwo
Przestrzegamy ustaleń, które są ściśle określone w regulaminie FB. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z zasadami.
Spektakularny przyrost fanów
Fanów pozyskujemy w sposób legalny. Ich konta są aktywne. Tym samym w szybki sposób zyskasz prawdziwe grono potencjalnych Klientów Twojej firmy.
Różnorodność reklam
Proponujemy reklamy w różnych odmianach i kreacjach. Mogą to być m.in. konkursy na Twoim profilu, które dodatkowo zwiększają zainteresowanie Twoją ofertą.

Pragniesz wypromować swoją markę Pomoże Ci w tym skuteczna i co najważniejsze, niedroga w porównaniu z innymi mediami, reklama na portalu Facebook. Otwiera on przed Tobą możliwości zaistnienia w świadomości tysięcy internautów. Warto wykorzystać tę szansę. Pomożemy Ci w tym – poznaj naszą kompleksową ofertę. Podejmij współpracę z doświadczonym zespołem CyberStudio. Zapraszamy do kontaktu.